Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:20 Dizi

 • 06:20 Hercai

  Midyat’a İstanbullu bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder. Ardından torunu Reyyan’ı da ister. Ancak yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil... Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlarından habersizdir. İki erkek arasında verilecek karar merakla beklenirken, gelen haber Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkiler. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı iş adamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi.

 • 07:30 atv’de Hafta Sonu

  Türkiye'den ve dünyadan en önemli, en ilgi çekici ve en renkli haberler aktarılıyor. Gündemdeki haberlerin yanı sıra öne çıkamayan gelişmelere de yer veriliyor.

 • 10:00 Ben Bu Cihana Sığmazam

  Beklenmedik bir düşman karşısında ölümle burun buruna kalan Leyla, kızının rehin tutulduğunu öğrenir. Bu düşman, Leyla’ya bazı şartlar karşılığında kızını geri vereceğini söyler. Ve şartların en başına Leyla’nın Cezayir’e hiçbir şey belli etmeden isteklerini yerine getirmesini koyar. Cezayir ve ekibi, son hızla Suna’yı ararken Tatavlalı’nın adamlarından birini satın alır. Tatavlalı’nın mekanından Cezayir’e gelen bilgiye göre evde kaçak bir kız tutulmaktadır. Cezayir, Suna’yı bulma umuduyla Tatavlalı’nın mekanına baskın yapar ancak kızı yerine beklenmedik başka birini bulur.

 • 13:00 Ateş Kuşları

 • 16:00 Aldatmak

  Mualla’nın gerçek yüzünü göstermesiyle içine girdiği aileyi bir kez daha tanıyan Oylum, bu kavganın sürpriz bir misafir tarafından bölünmesiyle kayınvalidesine karşı cesaretlenir. Behram’ın desteği Oylum’u sakinleştirirken Mualla’nın karanlık yüzü Güzide’yi bir çıkmaza sokmak üzeredir. Sezai’nin itirafı, Güzide’nin huzursuzlanmasına sebep olur. Oltan’ın bilgisayarını karıştırırken yakalanan Zeliş, durumu kurtarmayı başarır. Ancak yaşadığı rahatlamanın geçici olduğundan habersizdir. Ozan’ın Zeliş’i kurtarmak için büyük bir risk alması gerekir. Tarık, Güzide ile yeniden bir araya gelmek için çabalarken isimsiz bir telefondan gelen şantajla sarsılır. Tarık ailesine dönmek için uğraşırken Yeşim ise kızına kavuşmak için mücadele etmektedir. İlknur ile bir olup Tarık’a bir tuzak kurarlar.

 • 19:00 ATV Ana Haber

  Gün içinde yaşanan gelişmeler ve gündemde yer alan konular izleyicilere aktarılıyor. Siyasetten ekonomiye, kültürden sanata Türkiye ve dünya gündemine ilişkin önemli gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor. Program konuklarıyla gündemdeki olayların analizi yapılıyor.

 • 20:00 Kardeşlerim

  Hayatın karşılarına çıkardığı tüm sorunların üstesinden birlikte gelmeye çalışan, her şeye rağmen kopmayıp, birbirlerinden güç alan kardeşlerin hikayesi..

ATV (стилизованный под atv) - турецкая бесплатная телевизионная сеть, запущенная в сентябре 1993 года. ATV - это аббревиатура актуального телевидения (Aktüel Televizyonu). По состоянию на август 2013 года ATV был самым популярным каналом Турции с долей рынка 22%.

Контент телеканала

Телесериалы;

Кинофильмы;

Викторины;

стиль жизни; 

религиозные программы; 

Развлекательные Журналы; 

новостные программы; 

Спорт;

Передачи для детей.

Back to top